برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

لنز کانن Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

نام تجاری:
  • لنز EF سری L
  • دیافراگم f/2.8 و 9 تیغه
  • موتور فوکوس USM
  • حداقل فاصله فوکوس 38 سانتیمت
  • قطر دهانه فیلتر 82 میلیمتر
  • حداکثر بزرگنمایی 0.21 برابر
مرجع:
دوست داشتن0
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

لنز کانن Ef 24-70mm f/2.8 II USM یکی از اعضای خانواده سری L کانن است که معمولا از آن به عنوان یک همه‌کاره یاد می‌شود. این لنزها زوایای بسیار گسترده تا طول پرتره را پوشش می دهند. این لنز که به عنوان یکی از کارآمدترین لنز های سری لنزهای معروف و با کیفیت L است، محدوده های فاصله کانونی محبوب تر و متنوع تری را پوشش می‌دهد. قفل تراز کننده زوم، جای زوم را (در منتهای حالت واید) محفوظ می‌سازد تا شکل جمع و جور آن را حفظ کرده و از لنز زمانی که استفاده نمی‌شود، محافظت کند. همچنین سیستم نورپردازی f/2.8 نصب شده در این دوربین کار در شرایط نوری نامساعد را ممکن ساخته و توان کنترل بر عمق میدان دید تا حد قابل ملاحظه ای افزایش می یابد

زوم استاندارد اساسا برای لنزهای فول فریم EF0 Mount سری DSLR طراحی شده؛ هر چند می‌تواند در مدل های APS-C نیز مورد استفاده قرار گیرد و محدوده معادل فاصله کانونی 112-38.4 میلیمتر را تضمین کند. لنز f/2.8 که تصویر شفاف و واضحی را در محدوده زوم فراهم ساخته، در حین بزرگنمایی نیز وضعیت موجود را حفظ می کند.

دیافراگم مدور 9 تیغه ای کیفیت عکاسی را تا حد امکان افزایش داده و استفاده از میدان های کم عمق و تکنیک های فوکوس انتخابی را ممکن می سازد. به عبارت دیگر کنترل عکاس بر عمق میدان دید را، از طریق تکنیک های فوکوس متعدد افزایش می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های این لنزها برخورداری از طراحی اپتیکال پیچیده می باشد. سه المان غیرکروی به دوربین افزوده شده اند که به آن می پردازیم. در طراحی این لنز از یک المان با انحراف نوری بسیار کم (super UD) و دو المان با انحراف نوری کم (UD) استفاده شده که حاشیه های رنگی و پراکندگی را به حد قابل ملاحظه ای کاهش می دهند. این کار سبب می شود که رنگ بندی واقعی تری حاصل شود و شفافیت و دقت رنگ ها در تصویر نهایی بیشتر شود.

در لنز کانن Ef 24-70mm f/2.8 II USM پوشش فراطیف به هر یک از سامانه های تصویربرداری دوربین حاضر افزوده شده تا درخشندگی نامنظم و تصاویر سایه‌ای را به حداقل برساند. به این صورت کنتراست تصویر تا حد امکان افزایش یافته و رنگ بندی خنثی به بهترین نحو ممکن حفظ می شود. نتیجه ی این امر کیفیت بیشتر و واقعی تر رنگ های پدید آمده در خلال تصویربرداری در شرایط نوری نامساعد (نور مزاحم زیاد) است. لنز 70-24 میلیمتری کانن قابلیت تصویربرداری و چینش عدسی ها را تا حد امکان بهینه ساخته است.

یک موتور اولتراسونیک حلقه ای (USM) در کنار طراحی حاوی کنترل داخلی بر اساس الگوریتم های فوکوس در دست اجرا و پردازنده ای قوی عملکرد اتوفوکوس سریع، دقیق و بی دردسری را حاصل می نمایند. همچنین فوکوس دستی تکمیلی نیز به شکل تمام وقت در اختیار کاربران قرار گرفته است.

پوشش حفاظتی از جنس فلورین به المان‌های جلویی و پشتی افزوده شده تا مقاومت در برابر اثر انگشت و لکه ها را ممکن سازد. از بخش های در معرض تنش آب وهوایی و تداخلات جوی محافظت می کند و در نهایت تمیز کردن این المان ها نیز به مراتب ساده تر خواهد بود.

جزئیات محصول

مشخصات

اندازه فیلتر (میلیمتر)
82 میلیمتر
بازترین گشادگی (دیافراگم)
F/2.8
بسته ترین گشادگی (دیافراگم)
F/22 - 32
بیشینه (حداکثر) بزرگنمایی
1.25 باربر
تعداد تیغه ها
9
تعداد عناصر اپتیکی
18
تعداد گروههای اپتیکی
13
رنگ
مشکی
شرکت سازنده
Canon
طول لنز
113 میلیمتر
فاصله کانونی
24 - 70 میلیمتر
فرمت دوربین قابل استفاده
Full - Frame Digital Sensor
قطر لنز
88.5 میلیمتر
وضوح یابی (فوکوس) اتوماتیک
بله
کمینه (حداقل) فاصله وضوح یابی
38 سانتیمتر
گارانتی
گارانتی ایده آل
نظرات
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم