برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

لنز نیکون Nikon AF-S DX NiKKOR 18-300mm f/3.5-5.6G ED VR

نام تجاری:
  • برای دوربین‌های مانت F و فرمت DX
  • فاصله کانونی معادل 450-27 میلی‌متر بر روی حسگر فول‌فریم
  • محدوده گشودگی دیافراگم F/3.5 تا F/22
  • به‌کارگیری از ۳ عنصر (عدسی) Aspherical و ۳ عنصر ED در ساختار لنز
  • مجهز به موتور فوکوس خودکار بی‌صدا
  • دارای فوکوس داخلی
  • بهره‌مندی از سیستم لرزشگیر تصویر
  • دارای پوشش مخصوص بر روی سطح عدسی‌ها
  • دیافراگم ۷ تیغه با لبه‌های مدور
  • دهانه ۶۷ میلی‌متر
مرجع:
دوست داشتن0
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

لنز نیکون AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR با قدرت عکاسی از زاویه واید تا سوپر تله فوتو یک تک لنز ایده آل برای عکاسی در شرایط مختلف می باشد. این لنز به صورت اختصاصی برای استفاده در دوربین هایی با فرمت DX طراحی شده است.

زوم معادل این لنز در محدوده‌ی 27 الی 450 میلی متر قرار گرفته و طراحی اپتیکال پیشرفته ی آن حاوی عدسی های غیر کروی و با انحراف تصویری بسیار پایین می باشد. سیستم لرزه گیر تصویر (VR) میزان لرزش دوربین را تا چهار استاپ کاهش می دهد. علاوه بر این یک موتور موجی بی صدا عملکرد فوکوس خودکار را سریع می کند.

زوم یکپارچه سازی شده طول های کانونی واید تا تله فتو را پوشش می دهد و به طور اختصاصی در دوربین‌های فرمت DX نیکون F-mount قابل استفاده است. این لنز محدوده ی معادل 450-27 میلی متر را پوشش می دهد.

سه المان غیرکروی برای کاهش انحرافات و اعوجاجات کروی بکار رفته و تصاویر با کیفیت و ارائه دقیق تولید می کنند. این ها با کاهش انحراف تصویری، میزان حاشیه‌ و انحرافات رنگی را کاهش می دهند. در نتیجه شفافیت و دقت رنگ بندی تصویر افزایش می یابد. این قابلیت ها در کاهش انحرافات و تداخلات تصویری در محدوده ی زوم تعریف شده مثمر ثمر بوده و باعث شفافیت و وضوح دو برابری می شوند.

یک پوشش فوق تقویت شده به صورت انحصاری بر روی هر المان اعمال شده تا انعکاسات درونی، درخشندگی و تصاویر سایه‌ای را حذف نماید. با این حساب کنتراست تصویر و دقت رنگ بندی در عکاسی در نور مناسب بیشتر می شود. در لنز 300-18 نیکون این پوشش برای حذف اعوجاجات و تصاویر سایه ای در این لنز بکار رفته که به طور خاص مناسب کار در شرایط نوری غیرعادی یا وجود نورهای پس زمینه ای می باشد.

در کنار ویژگی های اپتیکال یک سیستم لرزه گیر تصویر VR با چهار استاپ مؤثر قرار دارد که لرزش دوربین را به حداقل می رساند. نتیجه ی این امر ایجاد تصاویر دقیق تر در حالت کار دستی می باشد. مزیت هایی در تصویربرداری دستی و در شرایط نوری نامساعد به همراه خواهد داشت.

 

موتور موج امکان اتوفوکوس دقیق، بی‌صدا و سریعی را فراهم می کند. همچنین فوکوس دستی جانبی نیز به شکل تمام وقت امکان پذیر است. قابلیت فوکوس داخلی نیز برای این دوربین تعریف شده است. در این سیستم در حین فوکوس تنها لنزهای گروهی داخلی جابه جا می شوند و طول کلی لنزها در حین تصویربرداری ثابت باقی می ماند. در این شرایط سرعت فوکوس کردن تا حد امکان افزایش می یابد.

دیافراگم مدور و هفت تیغه ای کیفیت تصویر در حالت بدون فوکوس را افزایش می دهد. در طراحی این دیافراگم از عمق کم میدان و تکنیک های فوکوس گزینشی استفاده شده است.

جزئیات محصول

مشخصات

اندازه فیلتر (میلیمتر)
67 میلیمتر
بازترین گشادگی (دیافراگم)
F/ 3.5 - 6.3
بسته ترین گشادگی (دیافراگم)
F/ 23
تعداد تیغه ها
7
رنگ
مشکی
روش وضوح یابی (فوکوس)
داخلی
شرکت سازنده
Nikon
طول لنز
99 میلیمتر
فاصله کانونی
18 - 300 میلیمتر
قطر لنز
78.5 میلیمتر
وضوح یابی (فوکوس) اتوماتیک
بله
وضوح یابی دستی دایم
بله
گارانتی
گارانتی ایده آل
نظرات
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم