برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قوانین و مقررات فروشگاه لنزیوم

1. قوانین اولیه

1.1 تمامی رویه های درنظرگرفته شده در وب سایت لنزیوم مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، سازمان تجارت الکترونیک و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. کاربران موظف اند پیش از انجام هر فعالیتی قوانین مندرج در بخش مقررات را مطالعه نمایند. چنانچه در متن قوانین تغییراتی اعمال شود این مساله با ارسال ایمیل به آنها اطلاع رسانی می گردد. به این ترتیب تمامی کاربران توافق می کنند که استفاده از وب سایت لنزیوم به معنی موافقت با قوانین آن است و در صورت بروز هر مشکلی، مرجع رفع اختلافات فی مابین تلقی می شود.

2. قوانین خرید محصولات

2.1 ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین لنزیوم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته امکان پذیر خواهد بود. سفارشات ثبت شده به ترتیب اولویت در صف پردازش قرار می گیرند و در اولین فرصت برای مشتریان ارسال می گردد.

2.2 تمامی سفارش هایی که تا پیش از ساعت 16 یک روز کاری ثبت و نهایی شوند، در فاصله زمانی یک روز کاری برای مشتریان ارسال می گردد.

2.3 منظور از روز کاری، روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته است که تمامی تعطیلات رسمی و تقویمی از آن استثنا می شود. به این ترتیب تمامی سفارشاتی که در روزهای تعطیل به ثبت می رسند، رسیدگی به آنها در اولین روز کاری پس از اتمام تعطیلات انجام می گیرد.

2.4  تمامی محصولات خریداری شده از لنزیوم به مدت هفت روز شامل گارانتی تعویض می شوند. به این ترتیب چنانچه محصولات به هر دلیل مورد تایید خریداران نباشد، لنزیوم در مدت هفت روز حق بازگردانی محصول را برای خریداران قائل می شود.

2.5  فروشگاه آنلاین لنزیوم این حق را برای خود محفوظ می داند که در صورت اتمام موجودی یک کالا، سفارش نهایی شده از سمت مشتریان را موقتا لغو کند و وجه را به حساب آنها بازگرداند.

2.6 در صورت لغو یک سفارش، وجه مشتری در طی 48 ساعت بعد به شماره حسابی که در پنل کاربری خود به ثبت رسانده واریز می شود.

2.7  در صورت بروز خطا در ثبت قیمت یک کالا، فروشگاه لنزیوم این حق را برای خود محفوظ می داند که سفارش مشتریانی که درگیر این موضوع شده را لغو نماید و وجه واریزی را طبق پروتکل بند 2.6 تعیین تکلیف می کند.

2.8 فروشگاه لنزیوم جهت ارسال محصولات به مشتریان نیازمند اطلاعات دقیق و مشخص است. به این ترتیب کاربران پیش از ثبت یک سفارش موظف به تکمیل تمامی بخش های اطلاعاتی درخواست شده هستند و چنانچه پس از ثبت یک سفارش، این اطلاعات از نظر بخش پشتیبانی مشتریان غیر قابل اتکا تلقی شود، اطلاعات تکمیلی جهت احراز موقعیت دریافت خواهد شد.

2.9  پس از ثبت یک سفارش، فاکتور خرید بنام مشتری و برای آدرسی که در پنل کاربری ثبت کرده است صادر می شود. پس از صدور فاکتور اعمال هیچ گونه تغییری در اطلاعات اولیه فاکتور امکان پذیر نخواهد بود.

2.10  تحویل کالا در اماکن عمومی نظیر رستوران، کافه، سینما و ... امکان پذیر نبوده و مشتریان لازم است آدرس پستی دقیق را برای تحویل، در اختیار ما قرار دهند. همچنین تحویل کالا الزاما با ارائه مدارک شناسایی معتبر صورت می گیرد.

3. بازگشت محصول

لنزیوم مطابق با قوانین و مقررات حاکم بر فضای کسب و کارهای آنلاین در جمهوری اسلامی ایران، تا هفت روز پس از تحویل کالا برای مشتریان حق بازگردانی محصول را قائل می شود. مطابق با این قانون در صورت پشیمانی مشتری از خرید محصول، ضمن الزام به اطلاع رسانی به بخش امور مشتریان سایت لنزیوم، لازم است که محصول را در همان حالت اولیه، به صورت پلمپ برگردانند. اگر به هر دلیلی جعبه، هولوگرام و یا پلمپ بسته بندی مخدوش شده باشد لنزیوم از دریافت کالا معذور خواهد بود.
 

 طبق قوانین و مقررات سازمان تجارت های الکترونیکی، تمامی خرید های راه دور می بایست شامل بند حق انصراف مشتری شود به این ترتیب که مشتری در طی هفت روز پس از تحویل کالا، این حق را داشته باشد که بدون تحمل جریمه و هزینه کالای خریداری شده را به همان شکل که تحویل او شده است بازگرداند. بازگرداندن محصول تنها در صورتی امکان پذیر است که درب جعبه باز و یا پلمپ بسته بندی مخدوش نشده باشد. جهت پیشگیری از بروز هرگونه سوتفاهم به تشریح سایر بند ها و شرایط این قانون می پردازیم. 

الف) لازم است که مشتریان پس از تحویل کالای خریداری شده، پیش از بازکردن جعبه مشخصات محصول سفارش داده شده را با اطلاعات درج شده روی بسته بندی مطابقت دهند، چنانچه مشخصات با هم مطابقت نداشته باشد، به طور مثال در رنگ، مدل، گارانتی یا ظرفیت اشتباه صورت گرفته باشد؛ ضرورت دارد از باز کردن بسته خودداری کنید و با برقراری تماس با مسئولان سایت جهت پیگیری و بازگردانی کالا اقدامات لازم را انجام دهید.
ب) چنانچه پس از باز کردن جعبه متوجه عیوب ظاهری نظیر: خش، خراش و یا شکستگی محصول شوید لازم است حداکثر تا سقف 24 ساعت پس از دریافت کالا، مراتب فوق را به اطلاع بخش خدمات پس از فروش لنزیوم برسانید تا جهت بازگردانی و تعویض کالا اقدامات لازم صورت بپذیرد.
پ)  چنانچه محصولات دیجیتالی شما دارای ایرادات نرم افزاری باشد می بایست تا در مدت زمان 7 روز این مساله را به اطلاع بخش خدمات پس از فروش لنزیوم برسانید تا اقدامات لازم جهت بازگردانی و بررسی محصول انجام بگیرد؛ در این حالت الف) چنانچه محصول بازگشت داده شده فاقد ایرادات نرم افزاری تشخیص داده شود، محصول به مشتری بازگردانیده می شود و هزینه حمل و نقل آن بر عهده مشتری خواهد بود.
ب) چنانچه ایراد نرم افزاری ذاتی به محصول وارد باشد، لنزیوم کالای معیوب را با کالای سالم تعویض و برای مشتری ارسال می کند.
پ) و نهایتا چنانچه ایرادات فنی جزئی با اقداماتی نظیر (reset & update) قابل رفع باشد، لنزیوم محصول را جهت انجام این کار به گارانتی تحویل می دهد و پس از اتمام این پروسه به مشتری باز می گرداند.

4. ارتباط با مشتریان

  ارتباط کاربران با پشتیبانی فروشگاه آنلاین لنزیوم از طریق برقراری تماس تلفنی با شماره های ثبت شده در سایت و یا ارسال ایمیل به آدرس info[at]lensium.com امکان پذیر خواهد بود. لنزیوم نیز رویدادهای ویژه سایت را از طریق سامانه پیامکی به شماره 50001060659768 و همچنین ارسال ایمیل به کاربران اطلاع رسانی می کند. هیچ راه ارتباطی دیگری به جز موارد ذکر شده مورد تایید لنزیوم نبوده و در صورت مشاهده موردی خارج از چارچوب فوق، آنرا به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

5. حریم خصوصی کاربران

وب سایت لنزیوم متعهد می شود که از لحظه اول حافظ اطلاعات شخصی کاربران اعم از شماره تماس و ایمیل آنان باشد. لنزیوم به هیچ وجه اطلاعات کاربران را با هیچ وب سایت یا فرد دیگری تبادل نمی کند و یا به فروش نمی رساند. مسئولیت حفظ و حراست از پروتکل های تعریف شده داخلی سایت بر عهده پشتیبانان فنی لنزیوم است و در این راه تلاش خواهیم کرد با به کارگیری تکنولوژی های مناسب امنیت پروفایل های کاربران را در سطح مطلوب حفظ کنیم. در مقابل کاربران نیز مسئولیت محرمانه نگاه داشتن اطلاعات خود را دارند و در صورت بروز هرگونه مشکل در این مورد، لنزیوم پاسخگو نخواهد بود.

6. کارت های هدیه لنزیوم

 فروشگاه آنلاین لنزیوم در نظر دارد در رویداد های خاص به مشتریان خود کارت های هدیه اهدا کند. قوانین استفاده از این کارت ها در ادامه آمده است: 

6.1  اعتبار کارت های هدیه قابل تبدیل به وجه نقد نبوده و تمام اعتبار آن باید در طی یک یا چند تراکنش خرید محصول به مصرف برسد.

6.2  هر کارت هدیه انحصارا برای یک کاربر قابلیت استفاده دارد و پس از ثبت اولین تراکنش با کمک کد کارت های هدیه، امکان استفاده آن توسط کاربر دیگر وجود نخواهد داشت.

6.3  برای یک خرید نمی توان همزمان از دو یا چند کارت هدیه استفاده کرد.

6.4  چنانچه مشتریان یک محصول را از طریق کارت های هدیه خرید کرده باشند و آن محصول به هر دلیل برگشت بخورد، اعتبار کارت هدیه به آن بازخواهد گشت.

7. خسارت حین حمل و نقل

فروشگاه آنلاین لنزیوم جهت ارسال مرسولات مشتریان با شرکت های حمل و نقل معتبر همکاری می کند و چنانچه یک محصول در حین حمل و نقل آسیب ببیند، تمامی مسئولیت های پیرامون این امر با شرکت حمل و نقل طرف قرارداد می باشد. به این ترتیب در صورت بروز خسارت در حین حمل و نقل، مشتریان لازم است کالای خسارت دیده را به همراه صورت جلسه شرکت مذکور را برای لنزیوم ارسال نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی به آن آغاز شود.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم